Hakkımızda

Hakkımızda

KURULUŞ:2000 yılında kurulan Degotto Ayakkabı; müşteri odaklı üretim anlayışını ve sürekli yenikleri takip eden, modern yönetim tarzıyla kısa sürede piyasadaki lider firmalar arasına girmiştir..Degotto Ayakkabı olarak Degotto markalasıyla piyasaya üretim yapmaktadır.

MİSYON:Degotto Ayakkabı için birincil öge ;En üst kalitede üretim yapmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde ve tam zamanında cevap verebilmektir. Ana hedefi sektörde öncü olmak olan firmamız , müşteri güvenini ve memnuniyetini hedef alarak ; sürekli teknolojisini yenileyerek kaliteli malzemeyi kullanıp, teknoloji ve kaliteyi profesyonel ekiplerle buluşturup en üst kalitede ürünü müşteriye sunmayı misyon olarak edinmiştir.

VİZYON:Firmamız ilkelerinden ve kalitesinden asla ödün vermeden tüm sosyolojik ve teknolojik değişimlere uyum sağlayarakçevreye ve insana saygılı, yeniliklerin öncüsü olmayı, futbol ayakkabısı üretimi alanında ulaşmış olduğunu saygınlığını ve kaliteyi daha da arttırarak kurumsal kimlikle yurtiçi ve yurtdışı ihracat ağını genişletmeyi spor deyince akla ilk gelen Türkiye 'nin ve Dünyanın Markası olmayı hedeflemektedir.

Hakkımızda

Değerlerimiz

Sağlık

Sağlık

Kullandığımız tüm malzemeler insan sağlığına uygun ve belgelidir.

Tasarım

Tasarım

Tüm tasarımlarımız ünlü mimarlar çizimidir.

Modern

Modern

Şık hayatlarınıza uygun tasarımlar

whatsapp
instagram