Hair Transplant
Hemen Teklif Alın

htiyaçlarınız doğrultusunda iOS, Android ve Windows Phone plotformlarında çalışan mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Mobil uygulama geliştirilirken, en güncel versiyonlar ile yeni teknolojik özellikleri barındırmaya özen gösteriyoruz.

Mobil uygulamalar artık hayatımızın vazgeçilmez parçası. İnternet erişimi her gün mobile doğru evriliyor. Yazılım çözümleri , mobil kullanım ile tamamlanıyor. Çalışmalarımızda üst düzey kullanılabilirlik ve işlevsellikle Android, iOS ve Windows tabanlı uygulamalar geliştiriyoruz. Android uygulamalar yaygın ve ekonomik cihaz seçenekleri ile öne çıkıyor. Apple cihazlarda çalışan IOS Uygulamalar güçlü donanım ve stabil platformu ile prestij ve performans sağlıyor.

Mobil Uygulama Proje Geliştirirken Uyguladığımız Adımlar
Her şey bize gelen bir taleple başlar. Talebe istinaden teklif ve projelendirme aşamaları tamamlanır ve aşağıdaki süreçler ile çalışmaya başlarız. Her aşamada müşteri onayı alınır ve ek talepler tamamlanır.

Tasarım Süreci
Kurumsal kimliğiniz dikkate alınarak mobil uygulamanın arayüzü tasarlanır. Müşteri onayı ile sonraki aşamaya geçilir.

Yazılım Süreci
Onaylanan tasarım, yazılım ekibi tarafından uygulama arayüzü olarak kullanılır ve mobil yazılım geliştirmeleri yapılır.

Test Süreci
Hazırlanan uygulama test ortamına alınır ve son kontroller yapılır. Burada farklı cihazlardan girişler yapılır ve farklı kullanıcı deneyimleri ile uygulama son haline getirilir ve yine müşterimizin onayına sunulur.

Yayınlanma Süreci
Son onaydan sonra uygulama App Store ve Android Market'e yüklenerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Web sitesine gerekli download ve kurulum linkleri eklenir.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Şimdi
Faaliyet alanlarınız nelerdir?

Şirket ana sözleşmemizde geçen konularda hizmet vermekteyiz. Genel olarak yazılım, bilgi teknolojileri, reklamcılık ve danışmanlık ana faaaliyet alanlarında hizmet vermekteyiz. Diğer detaylar için hizmetlerimiz sayfasını inceleyebilirsiniz.

Teknik Desteğiniz Var mıdır ?

Alpa Yazılım olarak tüm değerli müşterilerimiz için oluşturduğumuz uzman ekibimizle teknik desteğimiz her zaman mevcuttur..

KVKK hakkında hiçbir bilgim yok. Danışmanlık hizmeti veriyor musunuz?

Evet, danışmanlık hizmeti veriyoruz.